Uwell Koko Prime Pod Mod

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 745 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 745 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 14.90 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

1,490.00 TL

- +

Marka: Uwell

 
Açıklama

Uwell Koko Prime Pod Kit, yerleşik bir 690mAh pil ile çalışır ve 15W'a kadar ulaşabilir. Kendi kişisel tercihlerinize göre özelleştirilebilen küçük, kompakt ancak çok çeşitli bir cihazdır Kitinizi, kartuşunuzun takılma şeklindeki basit bir geçişle yapılandırabilirsiniz. Hepsi birbirinden şık ve eşsiz olan 6 farklı modern renk seçeneğine sahip olan Uwell Caliburn Koko Prime Pod Mod Elektronik Sigara sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Yeni versiyon > Uwell Caliburn GK2

 

Uyumlu Kartuş

-> Uwell Caliburn G Kartuş

 

Uyumlu Coil

-> Uwell Caliburn G Coil  -> Uwell Caliburn G2 Coil

koko prime renkler

Cihazın yan tarafında bulunan panelleri tercih ettiğiniz stile dönüştürme imkanı ile dayanıklı PCTG malzemeden üretilmiştir. Ek olarak, bu cihaz, yerleştirilen bobinin daha sıkı veya daha gevşek bir vape olacak şekilde döndürülmesiyle değiştirilebilen çift hava akımı sistemine sahiptir. Bu cihazı etkinleştirirken herhangi bir düğme yoktur, tek yapmanız gereken nefes almaktır.

Caliburn G kartuş bu kite dahildir ve silikon tıpa çıkarılarak hızlı ve kolay bir şekilde yeniden doldurulabilir. Bobinlerinizi basit bir çekme ve itme ile değiştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Nihai tatlar için, bu coillerin % 50 + olan bir PG e-likit ile eşleştirilmesi tavsiye edilir.

koko prime pod

Kutu İçeriği

1 Adet Uwell Caliburn Koko Prime 690mAh Cihazı

1 Adet Uwell Caliburn G 2ml Kartuş

1 Adet Uwell Caliburn G 0.8ohm Mesh Coil

1 Adet  Uwell Caliburn 1.0ohm Coil

1 Adet Uwell Caliburn Koko Prime Cihaz Boyun Askısı

1 USB-C Şarj Kablosu

1 Kullanım kılavuzu

caliburn g coil

UWELL KOKO PRİME POD MOD İLE İLGİLİ SIK SORULAN SORULAR

(1) CİHAZIN COİL VE KARTUŞU NE KADAR DAYANIR?
Cihazın kartuş ve coil’i ortalama olarak 2-3 hafta gibi bir süre kullanılabilmektedir.

(2) CİHAZIN YIKANABİLME ÖZELLİĞİ VARMIDIR?
Cihaz günlük kullanımda ve standart şartlarda maruz kalabileceği miktarda neme ve toza karşı dayanıklıdır fakat Uwell markası Koko Prime’dan ötürü her hangi bir su geçirmezlik garantisi vermediği için cihazın direkt olarak su ile temasından kaçınılmalıdır. Cihazın kartuşu içerisinden likit boşaltımı yapıldıktan sonra yıkanabilir, Coil’leri temizlenip yeniden takılır.

(3) CİHAZDA HANGİ LİKİTLER KULLANILABİLMEKTEDİR?
PG oranı %20’den fazla olan tüm Likitler; hem Salt Likit, hem E Likitler kullanılmaktadır.

(4) BU CİHAZI kimler KULLANABİLİR?
Sigara bağımlılığından kurtulmak isteyen tüm kullanıcılar, Elektronik sigaraya geçmek isteyenler bu cihazı kullanabilir.

(5) CİHAZIN ŞARJ ÖMRÜ NE KADARDIR?
Cihazın şarj ömrü ortalama kullanımlarda 1 gündür.

 
Video

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Doğrulanmış satın alma

Tavsiye ederim

iş yerinde leş gibi sigara kokmamak için alternatif olarak aldım gayet memnunum aldığım tobacco aromalı likit ile hemen hemen sigara hissiyatına çok yaklaşmış tamamen aynı his tabiki olmaz ama 3-5 duman alınca kesiyor insanı ki zaten bende bunun için almıştım beklentimi karşıladı.

Bu açıklama sizin için yararlı oldu mu? Evet Hayır
Doğrulanmış satın alma

Tavsiye Ediyorum

Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Kargo çok hızlıydı ayrıca kapıda ödemede hiçbir problem yaşamadım, satıcıya ayrıca teşekkür ediyorum. Cihaz da on numara, günde 1.5 paket sigara içen birisi olarak cihaza başladığımdan beri 10 adet içmemişimdir. Teşekkürler.

Bu açıklama sizin için yararlı oldu mu? Evet Hayır

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu