Uwell Caliburn Pod Mod

Bu ürün zaten indirimde olduğu için indirim puanı yok.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Uwell Caliburn Elektronik Sigara

Uwell Caliburn Pod Mod eşsiz bir tasarıma sahip ve yeni sistemler ile donaltılmış olan Uwell Caliburn cihazı çift mekanızması ve 520mAh bataryası ile oldukça kullanışlıdır. Uzun ve hafif tasarımı ile oldukça ince ve hafif bir cihazdır. Kullanmış olduğu kartuş ise 2ml salt likit kapasitesine sahiptir. Aliminyum alaşımdan oluşan kasası dayanıklı ve kullanışlıdır.

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı süre indirim:

1,195.00 TL

1,375.00 TL

- +

Marka: Uwell

 
Açıklama

Uwell Caliburn Pod 

Uwell Caliburn, çift ​​ateşleme mekanizmasını, alüminyum alaşımlı şasi ve 520mAh pili ile bir araya getiren mükemmel bir pod elektronik sigara cihazıdır. Etkili tatları en üst düzeye çıkarmak için Uwell'in tescilli Pro-FOCS lezzet teknolojisini kullanır. Dahili bir 520mAh şarj edilebilir pil ile gelen Caliburn, gerektiğinde kesinti olmaması için cihazın dışında şarj edilmesine izin verecek şekilde tasarlanmıştır. Çift ateşleme mekanizmasına sahip olan Caliburn'ü nefes çekim sensörü ateşleme mekanizmasıyla ya da sezgisel ateşleme düğmesiyle kullanabilirsiniz. Dahası, Caliburn Pro-FOCS teknolojisi üstün lezzet aktarımı ilkesini benimser. Geri dönüşüm hava akışını, yoğunlaştırılmış tat ile yüklemek için atomizer çekirdeğinden çeker. En iyi e-likiti tutmak için üstten doldurulmuş bir Uwell Caliburn 2ml kartuşu kullanılır , tam bir çekim deneyimi sağlamak için 1.4ohm direncinde ateşlemeye sahiptir.

Uwell Caliburn kartuş ve Uwell KOKO kartuş ile uyumludur.

Caliburn pod renkler

Caliburn alüminyum alaşımdan yapılmıştır ve sonuç olarak çok hafif bir cihazdır. Yine de oldukça sağlam ve dayanıklı. Caliburn'ü altı farklı renkte alabilirsiniz. Bunlardan beşi düz renk ve biri pembeden mora, maviye dönüşüyor. 

Vape yapmak için güç / ateş düğmesine basabilir veya sadece ağızlığı çekim yaparak kullanabilirsiniz. Caliburn'de hem düğme ile etkinleştirilme hem de çekim ile ateşleme yapılıyor, böylece istediğinizi kullanabilirsiniz. Ateş düğmesi iyi yapılmış ve etkinleştirmek için biraz baskı yapıyor. Hiç hareket etmiyor veya kıpırdamıyor.

Güç/ateş düğmesinin hemen altında bir LED göstergesi bulunur. Bu, pil seviyesini belirtmek için yeşil, mavi veya kırmızı renkte yanar. Çekim yaptığınızda veya ateş düğmesine bastığınızda LED yanacaktır.

Cihazın görünüşü çok basit ve tamamen içime odaklı. Cihazın olağanüstü görünümünün ve sadeliğinin aslında en büyük varlığı olduğunu söyleyebiliriz. Kasanın alüminyum alaşımlı olması takdir edilebilir ve cihazın hızlı doldurma kapasitesini gerçekten seviyorlar.

UWELL Caliburn ile ilgili çıkarılabilecek sonuç, tasarımda ve genel olarak yüksek buhar kalitesinde başarılı olduğudur. Kartuşların doldurulmasının, takılmasının kolay olduğunu ve çok iyi bir ömre sahip olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca pilin hızlı USB şarjı olduğunu ve iyi bir süre dayanır. Genel olarak, bu cihazın artılarını, kullanımının çok kolay olması, yüksek kaliteli buhar üretmesi, kısa şarj süresine sahip olması ve test edilen tüm likitlerde iyi çalışması olarak sıralanabilir. UWELL Caliburn'de coiller değiştirilemez, bunun yerine kartuşun değiştirilmesini gerekmektedir.

caliburn pod

Caliburn Kartuş

Caliburn kartuşları 2 ml'ye kadar likit tutar. Yerleşik 1.4ohm coilleri olan kutuda iki özdeş bölme elde edersiniz. Bu bölmeler değiştirilebilir, yani coilleri değiştiremezsiniz. Kartuşlar kullanıldığında/yandığında, tüm kartuşu değiştirmeniz gerekir. Bu, doldurup kullanmaya başlayabilecekleri basit bir cihaz isteyenler için uygundur.

Caliburn ile Caliburn Koko kartuş da kullanabilirsiniz. Bu kartuşlar 1.2ohm'dir ve kırmızı bir tabana sahiptir (standart Caliburn bölmesindeki taban siyahtır).

Hava akışı, Caliburn'ün yan taraflarındaki küçük hava akışı deliklerinden bölmeye beslenir. Bu hava akımı daha sonra bölmenin altındaki bir delikten içeri girer. Bölmedeki ağızlık her iki tarafta eğimlidir ve vape için rahattır. Bölme üzerindeki ağızlık aynı zamanda doldurma kapağı olarak da işlev görür. Doldurma portlarına erişmek için kapağı çekmeniz gerekiyor ancak kapağı çıkarmak zor. Kapağı yan yana sallamak yardımcı olur, ancak çıkarılması genellikle zordur.

Kapağı çıkardığınızda üç delik göreceksiniz. Ortadaki delik bir doldurma deliği değil bu yüzden buraya likit koymayın yoksa coili taşarsınız! Dış deliklerden birini kullanarak bölmeyi doldurabilirsiniz. Bir delikten doldurduğunuzda, diğer delik doldurmayı kolaylaştırmak için havanın çıkmasına izin verir.

Hava tahliye deliği ile bile, bölmeleri yavaşça doldurmanız gerekir. Coil bölmenin ortasında olduğundan, bölmeyi eğmediğiniz sürece likit eşit olarak dağılmaz. Kartuşu eğmek, likitin karşı tarafa gitmesini sağlayacaktır. Çok hızlı doldurursanız, likit kullandığınız deliğin hemen yanını dolduracak ve ardından delikten çıkacaktır. Doldurmayı tamamladığınızda, ağızlık/kapak basıncı bölmeye geri döner.

uwer caliburn parçaları

PAKET İÇERİĞİ

1 X Adet Caliburn Pod

2 X Adet Caliburn Pod Kartuş

1 X Adet Mikro USB Kablosu

1 X Adet Kullanım Kılavuzu

 

UWELL Caliburn'ü Satın Almaya Hazır mısınız? 

UWELL Caliburn pod kiti ile deneyiminiz var mı? Diğer potansiyel kullanıcıların yararlanması için lütfen bu sayfanın altına bir yorum bırakın!

 
Teknik Bilgiler
Boyut 110*21.2*11.6
Watt Çıkış Gücü 11W
Likit Kapasitesi 2ml
Pil Kapasitesi 520mAh
Maximum Şarj Akımı 5V/1A
 
Kutu İçeriği
  • 1 Adet CALIBURN Mod (520mAh)

  • 2 Adet 2ml Doldurulabilir Kartuş (1.4ohm)

  • 1 Adet USB Şarj Kablosu

  • 1 Adet Kullanıcı Kılavuzu

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu